Vremenska napoved - Primož
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloudiness: | 20% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloudiness: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloudiness: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0,3 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloudiness: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 72% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 84% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloudiness: | 91% |
|
| 5h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 11% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 28% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 48% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 36% |
|
| 20h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 68% |
|
Weather forecast for location Primož. Primož is mountain in mountain range Goriško, Notranjsko and Snežniško hribovje (
Slovenia) at altitude of 718 meters above sea level.
Webcams in radius
km:
Mountains in radius
km:
Panoramas in radius
km:
Weather forecast on your website