Koča na Ljubelju po grebenu na Zelenico
    
    |  | 
    | joža x15. 08. 2022 16:43:46 | 
                Koliko časa pa traja pot. 
 |  | 
    
    |  | 
    
 
    
    |  | 
    | joža x16. 08. 2022 08:17:58 | 
                Zanima me cel krog ,torej + naprej na zelenico in spust na ljubelj.Hvala 
 |  | 
    
    |  | 
    
 
    
    |  | 
    | suhy16. 08. 2022 08:55:16 | 
 | (+1) |  |  | 
 |  | 
    
    |  | 
    
 
    
    |  | 
    | Kafetarca15. 11. 2022 06:40:41 | 
                V kakšnem stanju so pa varovala na grebenu? Nekje sem prebrala, da bi naj bilo populjeno... 
 |  | 
    
    |  | 
    
 
    
    |  | 
    | jax15. 11. 2022 08:08:03 | 
                Letos poleti je bilo vse normalno prehodno, mogoče kak klin izpuljen, ampak se da prez težav. Če se je vmes kaj podrlo, pa res ne bi vedel. 
 |  | 
    
    |  | 
    
 
    
    |  | 
    | Trobec15. 11. 2022 08:10:45 | 
                Varoval je malo, 2 kratka odseka in so v čisto ok stanju. Morda so že malo "zmatrana", a ne, da bi bilo zaradi tega kaj nevarno. 
 | (+2) |  |  | 
 |  | 
    
    |  | 
    
 
    
    |  | 
    | palček plezalček15. 02. 2023 22:19:47 | 
                Od 'starega' Ljubelja do Povne peči so se v zadnjih dneh še odpravili, za nadaljevanje pa očitno ni imel nihče volje ali kar si ga že bi bilo potrebnega, da se mi danes ne bi bilo treba ubadati z gaženjem. V popoldanskem času se je udiralo do kolen in v kar precejšnjem odstotku grebena tudi do zadnje plati ter tu in tam celo do pasu. Sneg težak, jeklenici, ki v poletnih mesecih morda igrata neko vlogo, sta večinoma pod snegom - prve je nekaj zunaj v zgornjem delu, druga, ko moraš po žlebu navzgor, je globoko pod belo odejo.
 Veter je igral svojo serenado zmerno in sonce se je na moje veselje in tudi v muko prav pošteno izkazalo.
 | (+10) |  |  | 
 |  | 
    
    |  | 
    
 
    
    |  | 
    | Po Hodnik6. 05. 2023 20:35:39 | 
                Danes prehojeno Zelenica- Spodnji Plot ferata - Po grebenu do Povne Peči - Koča na Ljubelju.  Snega je na poti do Zelenice kar nekaj, ampak se da brez derez, Spodnji Plot popolnoma kopen, grebensko prečenje praktično brez snega z izjemo ene zaplate. Pot zelo krušljiva, potrebna previdnost. Razgledi super.    Vse skupaj 3-4 ure s pavzami   | (+2) |  |  | 
 |  | 
    
    |  |