Weather forecast - Špik nad Zadnjo Polico (Pleče)
Weather forecast Špik nad Zadnjo Polico (Pleče):
Updated: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 28% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 51% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 91% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 49% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 24% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,4 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0,4 |
| 89% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,2 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,6 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,7 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,7 |
| 87% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,1 |
| Cloud cover: | 87% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,4 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 2 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 2,03 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 3,5 |
| 100% |
|
Weather forecast for the location Špik nad Zadnjo Polico (Pleče). Špik nad Zadnjo Polico (Pleče) is a mountain in the Julian Alps mountain range (
Italy) at an altitude of 2680 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Bovec,
Bovec airport,
Jôf di Montasio,
Log pod Mangartom,
Mangartska planina,
Monte Acomizza / Schönwipfel,
Monte Lussari,
Mount Lussari - Tarvisio,
Nevejski preval - Na Žlebeh / Sella Nevea,
Predel,
Rifugio Gilberti,
Rogelj,
Rombon,
Sella Nevea,
Tarvisio,
Tarvisio - Mangart Coccau,
Tarvisio - Udine,
Val Resia,
Veliki Babanski skedenj
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website