Weather forecast - Viplasi
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -18 °C |
| 0,13 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| -19 °C |
| 0,03 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -19 °C |
| 0,19 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -19 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,63 |
| Cloud cover: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -19 °C |
| 1,56 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -18 °C |
| 1,56 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -17 °C |
| 0,43 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -17 °C |
| 0,07 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| -18 °C |
| 1,03 |
| 92% |
|
| 20h |
 |
| -20 °C |
| 1,03 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -20 °C |
| 0,39 |
| 85% |
|
Weather forecast for 3885 metres high vrh Viplasi.