Weather forecast - Brusnik
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -16 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -16 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| -15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 23h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 80% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| -15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -15 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -37 °C |
| 0,1 |
| 95% |
|
| 20h |
 |
| -38 °C |
| 0 |
| 97% |
|
| 23h |
 |
| -38 °C |
| 0,1 |
| 92% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -39 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,5 |
| Cloud cover: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -39 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -37 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -36 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -36 °C |
| 0 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| -37 °C |
| 0,03 |
| 88% |
|
| 20h |
 |
| -39 °C |
| 0,03 |
| 94% |
|
| 23h |
 |
| -40 °C |
| 0,01 |
| 56% |
|
Weather forecast for 5845 metres high vrh Brusnik.