Weather forecast - Sveta Jedert
Weather forecast Sveta Jedert:
Updated: 2. 05. 2026 02:14
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 19 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 13 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 15 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,03 |
| 98% |
|
| 20h |
 |
| 10 °C |
| 0,06 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0,06 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,06 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0,29 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 1,16 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 13 °C |
| 1,16 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 11 °C |
| 0,91 |
| 74% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,13 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 96% |
|
Weather forecast for the location Sveta Jedert. Sveta Jedert is a church in the Polhograjsko hribovje and Ljubljana mountain range (
Slovenia) at an altitude of 750 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Bevke,
Brezovica,
Brezovica pri Ljubljani,
Bukovščica,
Dragomer,
Gorenja vas,
Kranj (Labore),
Lake Zbilje,
Ljubljana (zoo - lions),
Ljubljana - ZOO,
Ljubljana Brdo,
Ljubljana Brod,
Ljubljana Dravlje,
Ljubljana Koseze,
Ljubljana Kozarje,
Ljubljana Šentvid,
Ljubljana Šiška,
Ljubljana Šmartno,
Log pri Brezovici,
Lučine,
Medvode,
Medvode,
Pasja ravan,
Planina nad Vrhniko,
Polhov Gradec,
Šentjošt nad Horjulom,
Sinja Gorica,
Šmarna gora,
Smrečje,
Stari vrh,
Stražišče pri Kranju,
Vrhnika,
Žlebe (sv. Marjeta)
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website