Weather forecast - Rifugio Calvi
Weather forecast Rifugio Calvi:
Updated: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 45% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 67% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 53% |
|
| 5h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 46% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,04 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,11 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,16 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,19 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0,05 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0,16 |
| 92% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0,41 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| 2 °C |
| 0,41 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 1 °C |
| 0,4 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,1 |
| Cloud cover: | 92% |
|
| 5h |
 |
| 1 °C |
| 0,02 |
| 88% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0,15 |
| 95% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0,49 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0,79 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 1,39 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 1,94 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 2,19 |
| 99% |
|
Weather forecast for the location Rifugio Calvi. Rifugio Calvi is a mountain hut in the Carnic Alps mountain range (
Italy) at an altitude of 2164 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website