Vremenska napoved - Oberer Landawirsee
Weather forecast Oberer Landawirsee:
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloudiness: | 66% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,3 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 77% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,42 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,32 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,62 |
| Cloudiness: | 92% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0,75 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -7 °C |
| 0,3 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -6 °C |
| 0,42 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0,42 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,5 |
| Cloudiness: | 100% |
|
| 5h |
 |
| -6 °C |
| 0,07 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 63% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 50% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloudiness: | 50% |
|
| 5h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 41% |
|
| 8h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 47% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 40% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloudiness: | 44% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 33% |
|
| 8h |
 |
| -1 °C |
| 0,05 |
| 52% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0,05 |
| 65% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 55% |
|
| 17h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 43% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 29% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 68% |
|
Weather forecast for location Oberer Landawirsee. Oberer Landawirsee is lake in mountain range Lower Tauern (
Austria) at altitude of 2047 meters above sea level.
Webcams in radius
km:
Fanningberg,
Fanningberg,
Gamsleiten,
Gasselhöh Hütte,
Grünwaldkopf (Obertauern),
Hauser Kaibling,
Hochalmkopf (Obertaueren),
Hochwurzen (Schladming-Dachstein),
Hundsfeldsee - Obertauern,
Lärchkogel,
Obertauern,
Obertauern (FlyingCam),
Obertauern (Plattenkar),
Obertauern (Zehnerkar),
Planai (Schladming),
Reiteralm,
Reiteralm (Gasselhöh Hütte),
Schladming (Hopsi Express Talstation),
Schladming (Planai Bergstation II),
Seekar (Hundeskogel),
Seekarspitz,
Seekarspitze
Mountains in radius
km:
Panoramas in radius
km:
Weather forecast on your website