Weather forecast - Monte Zajavor
Weather forecast Monte Zajavor:
Updated: 2. 05. 2026 02:15
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 2% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 33% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 8h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 39% |
|
| 14h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 32% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 6 °C |
| 0,16 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,59 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 4 °C |
| 1,63 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 1,63 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 1,06 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 2,56 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 2,99 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 5 °C |
| 2,99 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 4 °C |
| 0,83 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,33 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 5 °C |
| 0,76 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 2,53 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 6 °C |
| 2,53 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 2,54 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 5 °C |
| 2,23 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 3 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 2 °C |
| 0,33 |
| 99% |
|
Weather forecast for the location Monte Zajavor. Monte Zajavor is a mountain in the Julian Alps mountain range (
Italy) at an altitude of 1815 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website