Weather forecast - Monte Pramaggiore
Weather forecast Monte Pramaggiore:
Updated: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 20h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| -6 °C |
| 0 |
| 8% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 2% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 15% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 91% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 33% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 69% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,07 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0,04 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,41 |
| Cloud cover: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,23 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -4 °C |
| 0,1 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 98% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 0,19 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 0,8 |
| 97% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 0,8 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 0,33 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -6 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,33 |
| Cloud cover: | 94% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0,33 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| -3 °C |
| 1,06 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| -2 °C |
| 1,44 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| -3 °C |
| 2,04 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| -4 °C |
| 2,61 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -5 °C |
| 2,61 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| -5 °C |
| 1,71 |
| 100% |
|
Weather forecast for the location Monte Pramaggiore. Monte Pramaggiore is a mountain in the Carnic Alps mountain range (
Italy) at an altitude of 2478 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website