Weather forecast - Monte Lastroni
Weather forecast Monte Lastroni:
Updated: 3. 05. 2026 12:38
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 22% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 8% |
|
| 8h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 14h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 17h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 87% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 94% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 94% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 86% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 11h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 3 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 97% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 92% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,5 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,27 |
| 92% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,24 |
| 86% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -1 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,02 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0,19 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 2,75 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 2,75 |
| 96% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,52 |
| 91% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,62 |
| 85% |
|
| 23h |
 |
| -1 °C |
| 0,19 |
| 78% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -2 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 64% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0,02 |
| 62% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,18 |
| 75% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0,42 |
| 90% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 0,42 |
| 97% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 0,42 |
| 94% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,36 |
| 93% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,04 |
| 85% |
|
Weather forecast for the location Monte Lastroni. Monte Lastroni is a mountain in the Carnic Alps mountain range (
Italy) at an altitude of 2449 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website