Weather forecast - Medvedje Brdo
Weather forecast Medvedje Brdo:
Updated: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 10 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 18 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 14 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 17 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,06 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,36 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,03 |
| Cloud cover: | 95% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,06 |
| 95% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0,53 |
| 98% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,63 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 2,16 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 2,16 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 2,02 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 1,96 |
| 99% |
|
Weather forecast for the location Medvedje Brdo. Medvedje Brdo is a mountain in the Goriško, Notranjsko and Snežniško hribovje mountain range (
Slovenia) at an altitude of 814 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Col,
Col,
Črni vrh nad Idrijo,
Gorenja vas,
Idrija,
Idrija (Town square),
Idrija - Godovic, Zala,
Javornik,
Logatec,
Lom,
Lučine,
Medvedje Brdo,
Mrzli Log,
Planina nad Vrhniko,
Planinska koča Mrzlk,
Šentjošt nad Horjulom,
Sinja Gorica,
Smrečje,
Štampetov most,
Tankovski most,
Trebija,
Trebija ,
Verd,
Vrhnika,
Vrhnika,
Vrhnika (Mantova),
Vrhniški klanec,
Zala,
Žiri
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website