Weather forecast - Creta Grauzaria
Weather forecast Creta Grauzaria:
Updated: 2. 05. 2026 02:15
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 4 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 29% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 32% |
|
| 8h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 79% |
|
| 14h |
 |
| 8 °C |
| 0 |
| 19% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 20% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 85% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 44% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 5 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 6 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 7 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 1 °C |
| 0,15 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,55 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 1,22 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 1,22 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,15 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,67 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 2,15 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 2,15 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,85 |
| 98% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 0 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,22 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 0 °C |
| 0,17 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 2 °C |
| 2,05 |
| 100% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 2,05 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 1,18 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 0 °C |
| 1,29 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 0 °C |
| 0,12 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 0 °C |
| 0,25 |
| 98% |
|
Weather forecast for the location Creta Grauzaria. Creta Grauzaria is a mountain in the Carnic Alps mountain range (
Italy) at an altitude of 2065 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website