Weather forecast - Col Nudo
Weather forecast Col Nudo:
Updated: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -7 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| -7 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| -2 °C |
| 0 |
| 3% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 0 |
| 12% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -5 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 5% |
|
| 5h |
 |
| -5 °C |
| 0 |
| 14% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 74% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 40% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0 |
| 82% |
|
| 8h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 1 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 2 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -1 °C |
| 0,13 |
| 95% |
|
| 23h |
 |
| -2 °C |
| 0,04 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -3 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,39 |
| Cloud cover: | 96% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,04 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| -2 °C |
| 0,04 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| -1 °C |
| 0,03 |
| 96% |
|
| 14h |
 |
| -1 °C |
| 0,13 |
| 95% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 0,15 |
| 96% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 0,15 |
| 98% |
|
| 23h |
 |
| -3 °C |
| 0,08 |
| 93% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | -4 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,08 |
| Cloud cover: | 93% |
|
| 5h |
 |
| -3 °C |
| 0,04 |
| 98% |
|
| 8h |
 |
| 0 °C |
| 0,78 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 0 °C |
| 1,07 |
| 99% |
|
| 14h |
 |
| 0 °C |
| 1,76 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| -2 °C |
| 2,47 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| -3 °C |
| 2,47 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| -4 °C |
| 1,17 |
| 99% |
|
Weather forecast for the location Col Nudo. Col Nudo is a mountain in the Carnic Alps mountain range (
Italy) at an altitude of 2471 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website