Weather forecast - Čelkov vrh
Weather forecast Čelkov vrh:
Updated: 2. 05. 2026 06:37
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 8 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 16 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 0% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 11 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 0% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 11h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 17h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 0% |
|
| 23h |
 |
| 12 °C |
| 0 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 12 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0 |
| Cloud cover: | 99% |
|
| 5h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 8h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 15 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 17h |
 |
| 14 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 20h |
 |
| 13 °C |
| 0 |
| 99% |
|
| 23h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,29 |
| Cloud cover: | 100% |
|
| 5h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 40% |
|
| 8h |
 |
| 9 °C |
| 0 |
| 80% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 10 °C |
| 0 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 9 °C |
| 0,19 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 0,39 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 0,39 |
| 99% |
|
|
| | 2h |
| |  |
| Temperature: | 9 °C |
| Precipitation (mm/h): | 0,1 |
| Cloud cover: | 98% |
|
| 5h |
 |
| 10 °C |
| 0,2 |
| 99% |
|
| 8h |
 |
| 10 °C |
| 0,8 |
| 99% |
|
| 11h |
 |
| 11 °C |
| 1,79 |
| 100% |
|
| 14h |
 |
| 11 °C |
| 1,79 |
| 100% |
|
| 17h |
 |
| 10 °C |
| 1,1 |
| 100% |
|
| 20h |
 |
| 9 °C |
| 1,65 |
| 100% |
|
| 23h |
 |
| 9 °C |
| 2,29 |
| 100% |
|
Weather forecast for the location Čelkov vrh. Čelkov vrh is a mountain in the Goriško, Notranjsko and Snežniško hribovje mountain range (
Slovenia) at an altitude of 1106 meters above sea level.
Webcams in the vicinity
km:
Ajdovščina,
Col,
Col,
Črni vrh nad Idrijo,
Dolenje,
Idrija,
Idrija (Town square),
Idrija - Godovic, Zala,
Javornik,
Medvedje Brdo,
Mlake,
Mrzli Log,
Otlica,
Podnanos,
Predjama,
Vipava,
Zala
Mountains in the vicinity
km:
Panoramas in the vicinity
km:
Weather forecast on your website